Hadice k centrálnemu vysávaču


Firma BEAM SR ponúka niekoľko druhov hadíc k centrálnym vysávačom. Obyčajné štandardné hadice (systém sa zapne zasunutím hadice do zásuvky), hadice s vypínaním Progression (systém sa zapne alebo vypne na rukoväti  hadice), hadice s reguláciou výkonu Oxygen (na rukoväti hadice je možné regulovať výkon centrálneho vysávača) a najinteligentnejšie typy hadíc s obojsmernou komunikáciou Alliance (na rukoväti hadice Vás agregát informuje o stave systému, napríklad na nutnosť vysypať prachové vedro alebo na kontrolu systému z dôvodu zníženého výkonu apod.).

Hadice s reguláciou výkonu Oxygen spolupracujú iba s agregátmi z typovej rady BEAM Platinum a hadice s obojsmernou komunikáciou Alliance komunikujú len s najmodernejšími agregátmi z typovej rady BEAM Alliance.

Jednotlivé typy hadíc sú dodávané v rôznych dĺžkach (9 až 12m). K bezpečnému uloženiu slúži vešiak na hadicu.

K ich ochrane a k ochrane zariadenia počas vysávania slúžia návleky na hadice v niekoľkých farebných prevedeniach.

Hadice BEAM ELECTROLUX

Hadica s obojsmernou komunikáciou Alliance

Ľahká a ergonomicky prepracovaná  hadica BEAM Alliance umožňuje vysávať aj ťažko dostupné miesta vo Vašom dome. Novinkou vo výbave týchto hadíc je obojsmerná komunikácia hadice s agregátom Beam Alliance.

Viac informácií

Hadica s reguláciou výkonu Oxygen

Umožňuje jednoduché ovládanie centrálneho vysávača priamo z rukoväti. Pomocou prepínača môžete ovládať výkon Vášho centrálneho vysávača BEAM Platinum. Nízke napätie max. 12V zaručuje bezpečnú obsluhu bez rizika úrazu el. prúdom.

Viac informácií

Hadica s vypínaním Progression

Umožňuje jednoduché ovládanie (zapnutie respektíve vypnutie) agregátu na rukoväti hadice. Máte možnosť kedykoľvek vysávanie prerušiť bez toho aby ste museli vyťahovať hadicu zo zásuvky.

Viac informácií

Hadica Štandard

Štandardná hadica je základným typom hadíc dodávaných spoločnosťou BEAM Electrolux a je možné ju použiť s väčšinou príslušenstva pre vysávanie

Viac informácií

Expansion Hose

Naťahovacia hadica

Tam, kde je nutné počítať s každým centimetrom voľného priestoru, nájde svoje uplatnenie naťahovacia hadica. Odložená zaberie minimum miesta, pri vysávaní je možné ju natiahnuť až na 11m.

Viac informácií

Teleskopické trubky

Trubky a teleskopické trubky umožňujú jednoduchšiu manipuláciu pri vysávaní ťažko dostupných miest.

Viac informácií

Návleky na hadice

Chráni nábytok, drevené obklady a zariadenie Vášho domu pri vysávaní. Podľa stupňa mechanickej ochrany existujú návleky textilné alebo prešívané.

Viac informácií

 

Vešiaky na hadicu

Slúžia k bezpečnému uloženiu hadice v pivnici, komore nebo inej technickej miestnosti.

Viac informácií

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.