Drainvac


Špeciálnym typom centrálnych systémov vysávania  sú tzv. "splachovacie automaty DRAINVAC". Ide o centrálne vysávače s priamym napojením na kanalizáciu.

Všetky nečistoty, ktoré povysávate, sú v agregáte pokropené tlakovou vodnou hmlou a vo forme kalu sú vypustené do kanalizácie. Odpadá tak vynášanie vedra s prachom.

Hlavné prednosti systému Drainvac

  • Všetky nečistoty sú pri prechode systémom pokropené a následne končia priamo v odpade kanalizácie.
  • Odvod je plne automatický s možnosťou nastavenia  technických parametrov.
  • By-pass motory s dlhou životnosťou a vysokým sacím výkonom.
  • Veľká kapacita odpadovej nádoby s patentovaným podtlakovým ventilom (znižuje počet cyklov a tým zároveň aj dobu vysávania na minimum, čo Vám ušetrí čas aj peniaze.

Séria centrálnych vysávačov Drainvac je určená pre zákazníkov, ktorí nechcú prísť do kontaktu s vysatými nečistotami v prachovom vedre.

Akcia Drainvac Exclusive

Katalóg Drainvac


Hlavné výhody Drainvac

Vodná tryska

Všetky nečistoty sú pri prechode systémom pokropené tlakovou vodnou hmlou, ktorá nedovolí uniknúť späť ani tým najmenším nebezpečným prachovým časticiam.

Časovač odtoku

Pomocou troch tlačidiel je možné nastaviť vlastný časový režim pre vypúšťanie kalu do kanalizácie v rozmedzí od 5 do 35 sekúnd. Minimalizujú sa časové prestoje.

Inspekčné viečko a hladinoznaky

Umožňuje ľahký prístup pre čistenie hladinoznakov (el. sond, ktoré bezpečne fungujú, na rozdiel od plavákov, aj na penové roztoky a vypúšťajú nahromadené nečistoty do kanalizácie.

Veľká nádoba kónického tvaru

Znižuje počet cyklov a tým aj celkovú dobu vysávania na minimum. Tvar nádoby umožňuje rýchlejší odtok nečistôt do kanalizácie.

Veľký priemer odpadového potrubia

Priemer odpadu 50mm umožňuje ľahší odtok nečistôt do kanalizácie.

     

Ponuka centrálnych vysávačov Drainvac

DF1A150

Jednomotorový  agregát DRAINVAC umožňuje vysávanie ako suchých, tak aj mokrých nečistôt a ich následné vypustenie do kanalizácie. Stačí len zapojiť hadicu do vysávačovej zásuvky a začať vysávať.

Viac informácií

DF2A310

Dvojmotorový agregát umožňuje vysávanie ako suchých, tak aj mokrých nečistôt a ich následné vypustenie do kanalizácie. Stačí len zapojiť hadicu do vysávačovej zásuvky a začať vysávať.

Viac informácií

Sada BEAM Progression

Ľahká a ergonomicky prepracovaná  hadica BEAM Progression umožňuje vysávanieaj v ťažko dostupných miestach vo Vašom dome. Umožňuje zapnutie respektíve vypnutie agregátu, kedykoľvek je to potrebné, priamo na rukoväti hadice.

Viac informácií

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.