BEAM Alliance


Najnovšia rada centrálnych vysávačov BEAM Alliance s 10-ročnou záručnou dobou prináša najmodernejšie agregáty, ktoré sú unikátne svojou obojsmernou monitorovacou technológiou medzi sacím agregátom a vysávačovou hadicou.

Ponúka tiež všetky technické dokonalosti predchádzajúcich rád, ako je filtračná  technológia Inverted system, softstart, nízku hlučnosť, antivibračný záves, obojstranné vstupy, zásuvku na agregáte apod. Naviac je vysávačová jednotka prevedená v modernom designe so špeciálne upraveným prachovým vedrom pre ešte jednoduchšiu obsluhu a elektricky napájanou zásuvkou na agregáte.

BEAM Alliance ponúka obojsmernú komunikáciu medzi centrálnym vysávačom a hadicou. Na LCD displaji sú zobrazené systémové hodnoty, otáčky motora, upozornenie na vyprázdnenie prachového vedra, ikona zobrazujúcaí pripojenú hadicu, hodiny so systémovým kódom. LCD displej s úsporným režimom obrazovky, s elegantným podsvietením a pohybovým senzorom, a intuitívne navigačné tlačidlá.

Absolútnu dokonalosť ponúkanej rady centrálnych vysávačov BEAM Alliance podčiarkuje prestížne ocenenie Plus X Award, ktoré získali tieto vysávače hneď v piatich kategóriách:

  • Inovácia
  • Vysoká kvalita
  • Design
  • Jednoduché používanie
  • Funkčnosť

Séria centrálnych vysávačov BEAM Alliance je určená hlavne pre tých zákazníkov, ktorí hľadajú tú najvyššiu kvalitu, výkon, najtichšiu prevádzku, maximálny komfort a hospodárnosť.  Naviac s dôrazom na  moderný design.

Katalóg byty, rodinné domy.


Hlavné prednosti BEAM Alliance

Monitorovanie systému

Elegantný BEAM Alliance monitorovací systém s unikátnym 360° LED svetelným krúžkom zaisťuje trvalú komunikáciu s hadicou a zobrazuje kľúčové informácie o chode celého systému a funkčnosti niektorých jeho súčastí.

Obojsmerná komunikácia

Špičkovo riešené tlačidlá na rukoväti hadice umožňujú elektronickú reguláciu vysávania alebo stlačením označeného tlačidla vypnutie či zapnutie celého systému.

Video

Vylepšený tvar hubice

Unikátny tvar teleskopu a hubice v tvare dvojitého D spolu s utesnením AeroProTM
zaisťujú vyšší výkon a nižšiu hlučnosť.

Kefa 3v1

S príslušenstvom 3 v 1 umiestneným na teleskopickej trubke máte tú správnu kefku vždy po ruke. Kefka 3 v 1 sa veľmi ľahko premení z prachovej kefky na štrbinovú hubicu alebo kefku na čalúnenie.

Video

Samočistiaci filter

Exkluzívny vertikálne pohyblivý samočistiaci filter Beam spolu s GORETM technológiou filtruje 98 % častíc veľkosti 0,3 mikrónu bez nutnosti nákupu vreciek! Beam samočistiaci filter dokonale chráni HE motor a zaručuje tak dlhú životnosť a stály vysoký výkon systému.

Video

Quick Clean ventil

Jednoduché otvorenie ventilu ľahkým dotykom. Elektricky napájaný ventil Quick Clean umožňuje ovládanie systému priamo na hadici. Bez inštalácie ďalšej zásuvky uľahčuje rýchle upratanie v okolí vysávača.

Video

Prachové vedro

Ľahkým stlačením prstenca na dvoch miestach uvoľníte prachové vedro. Opätovné nasadenie vedra na agregát urobíte aj s pomocou jednej ruky.

Video

Hepa filter

Teraz už nie je potrebné vyfukovať vzduch von z objektu. Voliteľná HEPA filtrácia odstraňuje akékoľvek nečistoty na výfuku vysávača. Dýchajte zdravo!

Ponuka centrálnych vysávačov BEAM Alliance

Táto nová kompaktná jednotka prináša optimálny čistiaci výkon a inovatívne riešenie vysávača vhodného pre menšie rodinné domy. Zabudovaný inteligentný monitorovací systém s atraktívnym modrým LED pruhom 360° je prepojený s hadicou a poskytuje okamžité informácie dôležité pre optimálne upratovanie.

 

Viac informácií

Inteligetná jednotka s vysokým sacím výkonom je vhodná pre menšie a stredné domy. Zabudovaný inteligentný monitorovací systém s atraktívnym modrým LED pruhom 360° je prepojený s hadicou a poskytuje okamžité informácie dôležité pre optimálne upratovanie.

 

 

Viac informácií

Jednotka vhodná pre stredné a väčšie rodinné domy s požiadavkou častého upratovania. Kompaktná jednotka v sebe kombinuje silný výkon vysávača spolu s atraktívnou Smart monitorovacou technológiou prepojenou s hadicou a poskytujúcou kompletné informácie o stave vysávača a priebehu vysávania.

 

Viac informácií

Jednotka vhodná pre stredné a väčšie rodinné domy s požiadavkou častého upratovania. Kompaktná jednotka v sebe kombinuje silný výkon vysávača spolu s atraktívnou Smart monitorovacou technológiou prepojenou s hadicou a poskytujúcou kompletné informácie o stave vysávača a priebehu vysávania.

 

Viac informácií

Sada Alliance

Ľahká a ergonomicky prepracovaná vysávačová hadica BEAM Alliance umožňuje vysávanie aj v ťažko dostupných miestach Vášho domu. Novinkou vo výbave týchto hadíc je obojsmerná komunikácia hadice s vysávačovým agregátom Beam Alliance.

Viac informácií

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.