Beam Alliance Excellence plus


Jednotka EXCELENCE PLUS je vhodná pre stredné a väčšie rodinné domy s požiadavkou na časté upratovanie. Kompaktná jednotka v sebe kombinuje silný výkon vysávača spolu s atraktívnou Smart monitorovacou technológiou prepojenou s hadicou a poskytujúcou kompletné informácie o stave vysávača a priebehu vysávania.


Model

Excellence plus

INVERTED SYSTEM - veľkoplošný vertikálne pohyblivý samočistiaci filter GORETM áno
Monitorovacia LCD technológia SMART SCREEN áno, High Intelligent
Obojsmerná komunikácia áno
Zásuvka na agregáte áno, el. napájená
SoftStart áno
Napätie (V) 230
Sací výkon (Airwatt) 700
Sací podtlak (mmH2O) 3610
Vzduchový výkon (lit/s) 52,9
Príkon (W) 1760
Veľkosť vedra (lit) 15
Rozmery agregátu (mm) 280x1040

Technický list agregátu BEAM Alliance - EXCELLENCE PLUS


Hlavné přrednosti BEAM Alliance - Excellence plus

Technológia High Intelligent

Alliance ponúka obojsmernú komunikáciu medzi vysávačom a hadicou. Na LCD displeji sú zobrazené systémové hodnoty, otáčky motora, upozornenie na vyprázdnenie prachového vedra, ikona zobrazujúca pripojenú hadicu, hodiny zo systémovým kódom. LCD displej
s úsporným režimom obrazovky, s elegantným podsvietením a pohybovým senzorom, intuitívne navigačné tlačidlá
.

Viac informácií

Obojsmerná komunikácia

Alliance monitorovací systém komunikuje s LCD umiestnenými na rukoväti hadice a informuje o stave vysávača behom vysávania. Špičkovo riešené tlačidlá na rukoväti hadice umožňujíú elektronickú reguláciu vysávania alebo stlačením označeného tlačidla vypnutie či zapnutie celého systému.

Video

Vylepšený tvar hubice

Unikátny tvar teleskopu a hubice v tvare dvojitého D spolu s utesnením AeroProTM
zaisťujú vyšší výkon a nižšiu hlučnosť
.

Kefa 3v1

S príslušenstvom 3 v 1 umiestneným na teleskopickej trubke máte tú správnu kefku vždy po ruke. Kefka 3 v 1 sa veľmi ľahko premení z prachovej kefky na štrbinovú hubicu alebo kefku na čalúnenie.

Video

Samočistiaci filter

Exkluzívny vertikálne pohyblivý samočistiaci filter Beam spolu s GORETM technológiou filtruje 98 % častíc veľkosti 0,3 mikrónu bez nutnosti nákupu vreciek! Beam samočistiaci filter dokonale chráni HE motor a zaručuje tak dlhú životnosť a stály vysoký výkon systému.

Video

Quick Clean ventil

Jednoduché otvorenie ventilu ľahkým dotykom. Elektricky napájaný ventil Quick Clean umožňuje ovládanie systému priamo na hadici. Bez inštalácie ďalšej zásuvky uľahčuje rýchle upratanie v okolí vysávača.

Video

Prachové vedro

Ľahkým stlačením prstenca na dvoch miestach uvoľníte prachové vedro. Opätovné nasadenie vedra na agregát urobíte aj s pomocou jednej ruky.

Video

Hepa filter

Teraz už nie je potrebné vyfukovať vzduch von z objektu. Voliteľná HEPA filtrácia odstraňuje akékoľvek nečistoty na výfuku vysávača. Dýchajte zdravo!

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.