Hubice a kefy

Drevené podlahy, dlažby či koberce - na každý povrch si môžete vybrať tú najvhodnejšiu hubicu. Z rozmanitej ponuky všetkých možných hubíc a kief si vyberie naozaj každý.

Hubice a kefy BEAM Electrolux

Hubica Combo tool Alliance

Nová hubica oválneho prierezu dodávaná k novým vysávačom Alliance. Slúži pre vysávanie všetkých typov povrchov vo Vašom dome. Jednoduché prepnutie hubice pri vysávaní plávajúcej podlahy alebo koberca. Kolieska uľahčujú pohyb po povrchu a maximálne zvyšujú komfort vysávania.

Viac informácií

Hubica na koberce Oxygen Active Pickup

Kefa oválneho prierezu vhodná na vysávanie kobercov, s kĺbovým mechanizmom a širokým záberom nahradí niekoľko bežných kief dodávaných s prenosnými vysávačmi. Kolieska uľahčujú jej po povrchu.

Viac informácií

Hubica na pevné podlahy Aspira 36 cm

Praktická hubica oválneho prierezu na vysávanie všetkých druhov pevných podláh so šírkou záberu 360mm. Oválny vstup umožňuje pripojenie priamo na teleskop Oxygen.

Video

Viac informácií

Hubica na pevné podlahy 360mm

Praktická hubica na vysávanie všetkých druhov pevných podláh so šírkou záberu 360mm. Kruhový vstup.

Viac informácií

Hubica na pevné podlahy 250mm

Praktická hubica na vysávanie všetkých druhov pevných podláh so šírkou záberu 250mm.

Viac informácií

Kombinovaná hubica Combo Tool

Nový typ kombinovanej hubice na pevné podlahy aj na koberce s výkyvnou hlavou zvyšujúca komfort pri vysávaní.

Viac informácií

Nízkoprofilová hubica Twinner

Hubica s najnižším profilom do ťažko prístupných miest. Funkcia dvojitého vysávania zo stredu aj zo strán. Hubica zaručuje bezproblémové vysávanie aj na zle prístupných miestach.

Viac informácií

 

 

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.