Špeciálne príslušenstvo


Špeciálne príslušenstvo rozširuje ponuku všemožných kief a hubíc na vysávanie nečistôt vo Vašom dome. Špeciálne príslušenstvo ešte viac uľahčuje upratovanie Vášho domu.

Ponúkané systémy:


Špeciálne príslušenstvo BEAM Electrolux

Podlahová štrbina Vacpan

S podlahovou štrbinou VACPAN oceníte výhodu systému - žiadny vysávač, žiadna hadica - iba nečistoty zametiete k štrbine a nohou zapnete celý systém. Všetky nečistoty sa vysajú do prachového vedra centrálneho vysávača.

Video

Viac informácií

Wallyflex

Systém WALLYFLEX - flexibilná hadica. Ideálna pre rýchle a účinné upratanie v kuchyni, kúpeľni, šatníku alebo vstupných hál a garáží. Wallyflex má dosah 4 metre.

Viac informácií

 

Vroom

Systém VROOM nájde uplatnenie v kuchynských a kúpeľňových skrinkách, kde vďaka svojmu technickému riešeniu zaberie len minimum miesta. Zapína sa automaticky vybratím hadice z držiaku a má dosah až 7 metrov.

Video

Viac informácií

DrawerVac

Systém DrawerVac sa umiestňuje pod kuchynskú linku alebo pracovnú dosku stola. Suché omrvinky nahrniete priamo do tohto šuplíku a vďaka silnému saniu zmiznú v prachovom vedre centrálneho vysávača. Zasunutím šuplíku sa systém vypne.

Viac informácií

Hadica v stene

Systém HADICA V STENE umožňuje "ukryť" hadicu priamo do potrubného rozvodu centrálneho vysávača. Po ukončení vysávania sa hadica sama podtlakom nasaje do potrubného rozvodu. Pre tento typ hadice je nutné inštalovať potrubný rozvod so špeciálnymi dlhými tvarovkami.

Viac informácií

     

 

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.