Objavte centrálne vysávače
Beam Electrolux

Centrálne vysávače s plne bezúdržbovým, vertikálne pohyblivým filtrom z tkaniny GORETM. Jediné centrálne vysávače na trhu s klinicky preukázaným znížením alergických problémov. Vysoko inteligentná technológia kontroly vysávania (pozor, nezamieňajte s obyčajnou LED technológiou!)

Firma BEAM ELECTROLUX dodáva centrálne vysávače do bytov, rodinných domov, administratívnych budov, ubytovacích zariadení a priemyselných objektov.

Centrálne vysávače BEAM Electrolux výrazne prispievajú k čistejšiemu a zdravšiemu prostrediu vo Vašej domácnosti.

Zobraziť viac

Aktuálne informácie

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.