Výhody systému


Firma BEAM ELECTROLUX sa vo svojom vývoji nesústredí len na samotný princíp vysatia nečistôt. Hlavnou úlohou okrem zjednodušenia upratovania je vytvorenie dokonale čistého prostredia bez prachu a ostatných nečistôt. Len také prostredie v dnešnej uponáhľanej dobe prispeje k Vášmu lepšiemu zdraviu.

CENTRÁLNE VYSAVÁČE BEAM ELECTROLUX pre svojich zákazníkov znamenajú:

  • Účinnú zbraň proti nečistotám

Z širokej ponuky BEAM ELECTROLUX je možné do každého objektu zvoliť dostatočne výkonný agregát pre dokonalé upratanie.

  • Nekompromisnú zbraň proti alergiám

Nečistoty, prach, baktérie a roztoče sú po vysatí odvedené mimo obytné priestory a už sa nikdy nevrátia späť, pretože prefiltrovaný vzduch je vyfukovaný mimo objekt

  • Ľahkú manipuláciu

Ultraľahká hadica potrebnej dĺžky s možnosťou ovládania celého systému na rukoväti je pri centrálnych vysávačoch BEAM ELECTROLUX samozrejmosťou.

  • Tichá prevádzka

Centrálne vysávače BEAM ELECTROLUX s hlučnosťou okolo 60 dB splnia požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

  • Bezúdržbová prevádzka

Centrálne vysávače BEAM ELECTROLUX sú osadené veľkoplošnými vertikálne pohyblivými samočistiacimi filtrami so špeciálnym typom filtrácie INVERTED SYSTEM.

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.