Beam Alliance Fortis plus


Inteligetná jednotka FORTIS PLUS s vysokým sacím výkonom je vhodná pre menšie a stredné domy. Zabudovaný inteligentný monitorovací systém s atraktívnym modrým LED pruhom 360° je prepojený s hadicou a poskytuje okamžité informácie dôležité pre optimálne upratovanie.


Model

Fortis plus

INVERTED SYSTEM - veľkoplošný vertikálne pohyblivý samočistiaci filter GORETM áno
Monitorovacia LCD technológia SMART SCREEN áno, Intelligent
Obojsmerná komunikácia áno
Zásuvka na agregáte áno, el. napájaná
SoftStart áno
Napätie (V) 230
Sací výkon (Airwatt) 650
Sací podtlak (mmH2O) 3380
Vzduchový výkon (lit/s) 50,6
Príkon (W) 1650
Veľkosť vedra (lit) 15
Rozmery agregátu (mm) 280x1040

Technický list agregát BEAM Alliance FORTIS PLUS


Hlavné prednosti BEAM Alliance - Fortis plus

Inteligentné zobrazenie

Elegantný BEAM Alliance monitorovací systém s unikátnym 360° LED svetelným krúžkom zaisťuje trvalú komunikáciu s hadicou a zobrazuje kľúčové informácie o chode celého systému a funkčnosti niekterých jeho súčastí.

Viac informací

Obojsmerná komunikácia

Špičkovo riešené tlačidlá na rukoväti hadice umožňujú elektronickú reguláciu vysávania alebo stlačením označeného tlačidla vypnutie či zapnutie celého systému.

Video

Vylepšený tvar hubice

Unikátny tvar teleskopu a hubice v tvare dvojitého D spolu s utesnením AeroProTM
zabezpečujú vyšší výkon a nižšiu hlučnosť.

Kartáč 3v1

S príslušenstvom 3 v 1 umiestneným na teleskopickej trubke máte tú správnu kefku vždy po ruke. Kefka 3 v 1 sa veľmi ľahko premení z prachovej kefky na štrbinovú hubicu alebo kefku na čalúnenie..

Video

Samočistiaci filter

Exkluzívny vertikálne pohyblivý samočistiaci filter Beam spolu s GORETM technológiou filtruje 98 % častíc veľkosti 0,3 mikrónu bez nutnosti nákupu sáčkov! Beam samočistiaci filter dokonale chráni HE motor a zaručuje tak dlhú životnosť a stály vysoký výkon systému.

Video

Quick Clean ventil

Jednoduché otvorenie ventilu ľahkým dotykom. Elektricky napájaný ventil Quick Clean umožňuje ovládanie systému priamo na hadici. Bez inštalácie ďalšej zásuvky uľahčuje rýchle upratanie v okolí vysávača..

Video

Prachové vedro

Ľahkým stlačením prstenca na dvoch miestach uvoľníte prachové vedro. Opätovné nasadenie vedra na agregát urobíte aj s pomocou jednej ruky.

Video

Hepa filter

Teraz už nie je potrebné vyfukovať vzduch von z objektu. Voliteľná HEPA filtrácia odstraňuje akékoľvek nečistoty na výfuku vysávača. Dýchajte zdravo!

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.