Separátor


Hlavným účelom separátora je oddeliť vlhké a hrubé nečistoty, ale napr. aj popol od ostatných nečistôt ešte pred vstupom do potrubia resp. agregátu. Firma BEAM ELECTROLUX ponúka separátor,, ktorý svojim konštrukčným riešením umožňuje zachytiť všetky tieto nečistoty. Jednoduchú manipuláciu so separátor zabezpečue podvozok s kolieskami. Plavákový systém zabraňuje preplneniu separátora.

Separátor je možné pripojiť v ktorejkoľvek časti objektu, funkcie a ovládanie sú úplne jednoduchá záležitosť.

V ponuke spoločnosti BEAM Electrolux je aj kompletná sada Separátor, ktorá bezpečne ochráni celý systém centrálneho vysávania.

Separátory BEAM Electrolux

Nádoba separátora

Nádoba separátora slúži hlavne pre vysávanie vody a s použitím filtra do separátora je možné vysávať vychladnutý popol z krbu. (Veko nieje súčasťou.)

Viac informácií

 

Veko separátora

Veko separátoru slúži na uzavretie separačnej nádoby. Ak je nádoba naplnená, plavák vo vnútri veka zamedzí prístupu kvapaliny do sania centrálneho vysávača.

 

Filter separátora

Pri použití separátora na vysávanie vychladnutého popola z krbu sa do nádoby separátora vkladá špeciálny antimikrobiálny filter. Prachový filter má priemer 300 mm a pasuje ku všetkým ponúkaným separačným nádobám.

 

Podvozok separátora

Umožňuje ľahšiu manipuláciu so separátorom.

 

Hadica k separátoru

Hadica je dlhá 2,5 m a k separátoru sa pripája v prednej časti nádoby zasunutím koncovky. Na hubicu hadice sa dá nasadit štrbinová hubica alebo kruhová kefa.

 

Štrbinová hubica k separátoru

Štrbinová hubica s priemerom 40 mm je určená pre separátory a umožňuje vysávanie aj v ťažko dostupných miestach.

 

Kruhová kefa k separátoru

Kruhová kefa s priemerom 40 mm je určená k separátoru a umožňuje vysávanie aj v ťažko dostupných miestach.

 

Redukcia separátora

Dva typy redukcií slúžia pre prepojenie rukoväti sacej hadice alebo pre prepojenie koncovky hadice s kontaktným krúžkom a separátora.

Viac informácií

 


 

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.