Drainvac DF1A150


Jednomotorový  agregát DRAINVAC umožňuje vysávanie suchých aj mokrých nečistôt a ich následné vypustenie do kanalizácie. Stačí len zapojiť hadicu do zásuvky a začať vysávať.


Model

DF1A150

Patentovaný podtlakový ventil pre vypúšťanie do kanalizácie áno
Monitorovacia LCD technológia SMART SCREEN nie
Obojsmerná komunikácia nie
Zásuvka na agregáte nie
SoftStart ne
Napätie (V) 240
Sací výkon (Airwatt) 700
Sací podtlak (mmH2O) 3605
Vzduchový výkon (lit/s) 87,5
Príkon (W) 1920
Hlučnosť dB(A) 68
Veľkosť vedra (lit) 18
Rozmery agregátu (mm) 300x930

Technický list agregátu Drainvac DF1A150

Hlavné výhody Drainvac DF1A150

Vodná tryska

Všetky nečistoty sú pri prechode systémom pokropené tlakovou vodnou hmlou, ktorá nedovolí uniknúť späť ani tým najmenším nebezpečným prachovým časticiam.

Časovač odtoku

Pomocou troch tlačidiel je možné nastaviť vlastný časový režim pre vypúšťanie kalu do kanalizácie v rozmedzí od 5 do 35 sekúnd. Minimalizujú sa časové prestoje..

 

Inspekčné viečko a hladinoznaky

Umožňuje ľahký prístup pre čistenie hladinoznakov (el. sond, ktoré bezpečne fungujú, na rozdiel od plavákov, aj na penové roztoky a vypúšťajú nahromadené nečistoty do kanalizácie

Veľká nádoba kónického tvaru

Znižuje počet cyklov a tým aj celkovú dobu vysávania na minimum. Tvar nádoby umožňuje rýchlejší odtok nečistôt do kanalizácie.

Veľký priemer odpadového potrubia

Priemer odpadu 50mm umožňuje ľahší odtok nečistôt do kanalizácie.

     

 

 

 

 

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.