Teleskopické trubky


Teleskopická trubka umožňuje jednoduchšiu manipuláciu pri vysávaní ťažko dostupných miest. Beam Electrolux ponúka hneď niekoľko druhov trubiek alebo teleskopických trubiek, ktoré sa od seba líšia nielen konštrukčným riešením posuvnej časti, materiálom (plast alebo kov), ale aj prierezom (kruhové alebo oválne).

Teleskopické trubky Beam Alliance majú oválny prierez a sú kompatibilné len s hadicami s obojsmernou komunikáciou Alliance a sú súčasťou hadicového setu BEAM Alliance.

Teleskopické trubky Oxygenoválneho prierezu a sú kompatibilné iba s hadicami  s reguláciou výkonu Oxygen. Sú súčasťou setu BEAM Oxygen.

Teleskopické trubky chrómkruhového prierezu a sú kompatibilné s hadicami s vypínaním Progression, s hadicami Štandard a s Naťahovacou hadicou. Sú súčasťou setu BEAM Progression.

Dvojica chrómových alebo plastových trubiek, ktoré sú kruhového priemeru a sú kompatibilné s hadicami s vypýnaním Progression, s hadicami Štandard a s Naťahovacou hadicou.


 

Trubky a teleskopické trubky

Objednávací kód Popis výrobku Cena bez DPH
155 277 Teleskopická trubka Alliance ?,- €
155 270 Telesopická trubka Oxygen 20,- €
045 113 Teleskopické trubky chrom 16,- €
045 108 Dvojica plastových trubiek 6,3,- €

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.