Naša história a tradícia


Medzi priekopníkov v tomto odvetví patrila firma BEAM, ktorá začala s prevádzkou v roku 1957 vo Webster City v americkom štáte Iowa.


Čoskoro firma expandovala mimo americký kontinent a usadila sa na trhoch v Evrópe, Ázii a Austrálii, kde postupne vznikali regionálne zastúpenia. Kvalita vysávačov BEAM zdomácnila vo viac ako 50 štátoch sveta vrátane južnej Afriky.

V roku 1997 fúzia s firmou Electrolux dodala výrobkom BEAM ďalší rozmer kvality a právo používania svetovo uznávanej značky Electrolux.

Prostredníctvom firmy BEAM ČR sa výrobky BEAM objavili v roku 1997 aj v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť BEAM ČR rýchlo zaujala pevné miesto na trhu a dnes patrí medzi popredných dodávateľov centrálnych vysávačov.

Spoločnosť ELECTROLUX CENTRAL VACUUM SYSTEMS sa podieľa 35% na celosvetovej produkcii centrálnych vysávačov.


Výrobca: ELECTROLUX CENTRAL VACUUM SYSTEMS - www.beam.com

Najvýznamnejšie trhy v Evrópe, kde ľudia už takmer 50 rokov preverujú kvalitu výrobkov BEAM ELECTROLUX:

BEAM – Slovensko ( www.beam.sk )
BEAM – Finsko ( www.beamark.fi )
BEAM – Norsko ( www.beam.no )
BEAM – Irsko ( www.beamvacuums.ie )
BEAM – Portugalsko ( www.vacuarte.pt )
a ďalšie...

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.