Hadicový set Beam Oxygen


Ľahký a ergonomicky prepracovaný  set Oxygen umožňuje vysávanie aj ťažko dostupných miest Vášho domu. V kombinácii s agregátmi BEAM PLATINUM umožňuje reguláciu výkonu priamo na rukoväti hadice.  Set obsahuje: hadicu Oxygen s reguláciou výkonu 9m, teleskopickú trubku Oxygen, hubicu na pevné podlahy Oxygen,  štrbinovú hubicu, kefku na prach, kefku na čalúnenie, vešiak na hadicu.


 

 

 

 

 

 

Hlavné výhody setu BEAM Oxygen

Regulácia výkonu

Hadica s reguláciou výkonu ktorá umožňuje ovládanie celého systému priamo na rukoväti hadice. Nízke ovládacie napätie max. 12V zaručuje bezpečnú obsluhu.

Teleskopická trubka

Teleskopická trubka umožňuje jednoduchšiu manipuláciu pri vysávaní ťažko dostupných miest.

 

Prepojenie rukoväte a teleskopu

Teleskopické trubky Oxygen majú nový systém pre pohodlnejšie  zasúvanie pohyblivej časti jedným stlačením tlačidla.

 

Hadicový set BEAM Oxygen

Objednávací kód Popis výrobku Cena bez DPH
060 859 Set Oxygen s reguláciou 201,- €

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.