Zásuvky


Vysávačová zásuvka, poprípade štrbina poukazujú v interiéri na inštaláciu centrálneho vysávača. Preto si je firma BEAM vedomá, že zásuvky musia okrem funkčnej stránky spĺňať aj estetickú.

BEAM Electrolux preto ponúka široký výber vysávačových zásuviek od niekoľkých svetových výrobcov.

 

 

ABB


Štvorcové zásuvky COMPACT v mnohých farebných odtieňoch sú konštruované tak, aby v interiéri tvarovo aj farebne ladili s elektro zásuvkami TIME a ELEMENT od firmy ABB. Pre zákazníkov, ktorí uprednostňujú ako materiál drevo, ponúka firma BEAM ELECTROLUX drevené rámčeky TIME ARBO. Novinkami v ponuke vysávačových zásuviek od firmy ABB sú typové rady NEO, SOLO, SOLO CARAT a FUTURE LINEAR.

Katalóg vysávačových zásuviek ABB - Element, Time, Time Arbo, Neo

Katalóg vysávačových zásuviek ABB - Solo, Solo Carat, Future Linear

 

COLOR


Ak zákazník dáva prednosť kovovému spracovaniu, môže si teraz vybrať aj z kovových štvorcových zásuviek COLOR. Tieto zásuvky dopĺňajú základnú ponuku vysávačových zásuviek COMPACT. Zásuvky COLOR sa dodávajú v ľubovoľnej farbe podľa požiadaviek zákazníka (výber až z 5000 farieb).

Katalóg vysávačových zásuviek Color

 

BTICINO, CELIANE


Od roku 2012 dodáva BEAM vysávačové zásuvky od firmy LEGRAND a to v typových radách CELIANE a BTICINO (ABSOLUTE, LIVING a LIGHT).

Katalóg vysávačových zásuviek Bticino

Katalóg vysávačových zásuviek Celiane

 

CLASSIC, ELEGANT


Obdĺžnikové zásuvky CLASSIC v plastovom aj kovovom vyhotovení v rôznych odtieňoch a tvaroch tvoria už tradičný design zásuviek BEAM ELECTROLUX. Naozaj širokú ponuku vysávačových zásuviek dopĺňajú plastové zásuvky ELEGANT.

Katalóg vysávačových zásuviek Elegant

 

PODLAHOVÉ ŠTRBINY


S podlahovou štrbinou VACPAN tzv. "automatickou lopatkou" oceníte výhodu systému - žiadny vysávač, žiadna hadica - iba nečistoty zametiete k štrbine a nohou zapnete celý systém. Všetky nečistoty sa vysajú do prachového vedra Vášho centrálneho vysávača.

 

 

 

 


Viac o vysávačových zásuvkách.

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.