Hadicový set Beam Alliance


Ľahký a ergonomicky prepracovaný set BEAM Alliance umožňuje vysávať aj ťažko dostupné miesta Vášho domu. Novinkou vo výbave týchto hadíc je obojsmerná komunikácia hadice s agregátom Beam Alliance. Centrálny vysávač monitoruje celý proces vysávania a prenáša do hadice informácie, keď je potrebné celý systém skontrolovať. Upozorní Vás napríklad na potrebu vysypania prachového vedra alebo na kontrolu systému z dôvodu zníženého výkonu apod. Set obsahuje: hadicu Alliance 10m, teleskopickú trubku Alliance, kefu 3v1, držiak príslušenstva, kovový vešiak na hadicu a hubicu Combo Tool.


 

 

 

 

Hlavné prednosti setu BEAM Alliance

Dotykové ovládanie

Špičkovo riešené tlačidlá na rukoväti hadice umožňujú elektronickú reguláciu vysávania, alebo stlačením označeného tlačidla vypnutie či zapnutie celého systému.

 

Obojsmerná komunikácia

Alliance ponúka obojsmernú komunikáciu medzi vysávačom a hadicou. Na LCD displeji sú zobrazené systémové hodnoty, otáčky motora, upozornenie na vyprázdnenie prachového vedra, ikona zobrazujúca pripojenú hadicu, hodiny so systémovým kódom.

Video o produkte

 

Kefa 3v1

S príslušenstvom 3 v 1 umiestneným na teleskopickej trubke máte ten správny nástavec vždy po ruke. Kefa 3 v 1 sa veľmi ľahko premení z kefky na prach na štrbinovú hubicu alebo kefku na čalúnenie.

Video o produkte

 

Vylepšený tvar hubice

Unikátny tvar teleskopu a hubice v tvaru dvojitého D spolu s utesnením AeroProTM
zaisťujú vyšší výkon a nižšiu hlučnosť.

 

Teleskopická trubka

Teleskopická trubka umožňuje jednoduchšiu manipuláciu pri vysávaní ťažko dostupných miest.

Hubica Combo tool Alliance

Je určená na vysávanie všetkých typov povrchov vo Vašom dome. Jednoduchým prepnutím ju zmeníte na hubicu na vysávanie pevných podláh či kobercov.

 

 

Hadica BEAM Alliance

Hadice sú dodávané v dĺžkach 9 m, 10 a 12 m. Univerzálna koncovka je vhodná pre väčšinu vysávačových zásuviek

 

Vešiak na hadicu

Univerzálny vešiak na hadice s dĺžkou 9, 10 a 12m.

 

Set BEAM Alliance

Objednávací kód Popis výrobku Cena bez DPH
060 873 Hadicový set s obojsmernou komunikáciou  BEAM Alliance 9m ?
060 888 Hadicový set s obojsmernou komunikáciou  BEAM Alliance 10m ?
060 889 Hadicový set s obojsmernou komunikáciou  BEAM Alliance 12m ?

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.