Vroom


Systém Vroom nájde použitie v kuchynských a kúpeľňových skrinkách, kde vďaka svojmu technickému riešeniu zaberie len minimum priestoru. Zapína sa automaticky vybratím hadice z držiaku a má dosah až 7,3 metrov. K systému Vroom si môžete dokúpiť ľubovoľné príslušenstvo z našej ponuky.

Vroom sa dodáva v dvoch dĺžkach:

  • Vroom s hadicou dĺžky 7,3m.
  • Vroom Mini s hadicou dĺžky 5,5m. Výhodou tohto variantu sú menšie priestorové nároky na montáž.

 


Vroom

Objednávací kód Popis výrobku Cena bez DPH
095 408 Vroom Mini 172,- €
095 409 Vroom 205,- €

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.