Inteligentní zobrazení


Popis systému SMART SCREEN Intelligent

Inteligentné zobrazenie

Elegantný BEAM Alliance monitorovací systém s unikátnym 360° LED svetelným krúžkom zabezpečuje trvalú komunikáciu s hadicou a zobrazuje kľúčové informácie o chode celého systému a funkčnosti jeho súčastí.

Ikona ovládacieho tlačidla ON/OFF

Ovládacím tlačidlom môžete zapnúť/vypnúť agregát centrálneho vysaváča. Centrálny vysávač môžete zapnúť tiež pomocou tlačidla na rukoväti vysávačovej hadice, alebo pripojením vysávačovej hadice do vysaváčovej zásuvky vo Vašom dome. Na vysávanie môžete využiť aj elektricky napájanú (nízkonapäťové ovládanie) zásuvku priamo na tele agregátu (Quick Clean ventil).

Ikona pripojenia hadice

Pokiaľ je vysávačová hadica zapojená do vysávačovej jednotky rozsvieti sa na displeji agregátu centrálneho vysávača táto ikona. Na rukoväti vysávačovej hadice začne pulsovať modrá ikona sily sania, ktorá znamená, že je centrálny vysávač v režime standby alebo v režime vypnuté.

Ikona chyby motoru

Pokiaľ sa na displeji agregátu centrálneho vysávača zobrazí táto blikajúca ikona, došlo v systéme k závade. Vypnite centrálny vysávač a zavolajte servis. Na rukoväti vysávačovej hadice začne červenou farbou blikať ikona sily sania.

Ikona zaplnenia prachového vedra

Po každých 25 hodinách vysávania (približne po 6 mesiacoch) začne na displeji blikať ikona zaplnenia prachového vedra, zároveň začne na červeno blikať ikona sily sania na rukoväti vysávačovej hadice. Systém centrálneho vysávania Vám dáva znamenie, že by ste mali vykonať kontrolu zaplnenia prachového vedra. Pokiaľ máte domácich miláčikov, je nutné kontrolovať prachové vedro častejšie. Podržaním tlačidla pod ikonou vedra po dobu 5 sekúnd dôjde k zresetovaniu tohto upozornenia.

 

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.