Technologie High Intelligent


Popis systému SMART SCREEN High Intelligent

Technológia High Intelligent

Beam Alliance ponúka obojsmernú komunikáciu medzi vysávačom a hadicou. Na LCD displeji sú zobrazené systémové hodnoty, otáčky motora, upozornenie na vyprázdnenie prachového vedra, ikona zobrazujúca pripojenú hadicu, hodiny so systémovým kódom. LCD displej s úsporným režimom obrazovky, s elegantným podsvietením a pohybovým senzorom a intuitívnymi navigačnými tlačidlami.

Ikona pripojenia hadice

Pokiaľ je vysávačová hadica zapojená do vysávačovej jednotky, rozsvieti sa na displeji agregátu centrálneho vysávača táto ikona. Na rukoväti vysávačovej hadice začne pulzovať modrá ikona sily sania, ktorá značí, že je centrálny vysávač v režime standby alebo v režime vypnuté.

Ovládacie tlačidlá

Ovládacie tlačidlá vľavo, vpravo, enter a ON/OFF sú umiestnené pod displejom agregátu centrálneho vysávača. Tlačidlom ON/OFF môžete zapínať alebo vypínať centrálny vysávač. Jednotka sa môže zapnúť aj vložením vysávačovej hadice do zásuvky vo Vašom dome, zásuvkou na tele agregátu (Quick Clean ventil) alebo iným špeciálnym príslušenstvom.

Ikona hodín

Pomocíou navigačných tlačidiel (doprava a doľava) nastavte režim pre nastavenie času. V režime podržte tlačidlo Enter (potvrdzovacie tlačidlo) po dobu 5 sekúnd. Vyberte režim zobrazenia času 12 alebo 24 hodín.

Ikona chyby motora

Pokiaľ sa na displeji agregátu centrálneho vysávača zobrazí táto blikajúca ikona, došlo v systéme k závade. Vypnite centrálny vysávač a zavolajte servis. Na rukoväti vysávačovej hadice začne na červeno blikať ikona sily sania.

Ikona stupňov výkonu

Tri až štyri dieliky značia, že systém pracuje v optimálnom režime. Výkon systému sa môže meniť v závislosti na nastavení regulácie výkonu alebo v závislosti na použití špeciálneho príslušenstva. Pokiaľ je centrálny vysávač vypnutý,  zobrazia sa dieliky stupňov výkonu ako prázdne. Pokiaľ bude zobrazený výkon na úrovni dvoch a menej dielikov, je obmedzený vzduchový výkon vysávača. Agregát centrálneho vysávača vyšle chybovú správu do vysávačovej hadice, na ktorej začne na červeno blikať ikona sily sania.

Ikona zaplnenia prachového vedra

Po každých 25 hodinách vysávania (približne po 6 mesiacoch) začne na displeji blikať ikona zaplnenia prachového vedra, zároveň začne na červeno blikať ikona sily sania na rukoväti vysávačovej hadice. Systém centrálneho vysávania Vám dáva znamenie, že by ste mali skontrolovať zaplnenie prachového vedra. Pokiaľ máte domácich maznáčikov, je nutné kontrolovať prachové vedro častejšie.

 

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.