Čo sú centrálne vysávače?

Centrálny vysávač sa skladá z agregátu umiesteného v garáži, dielni alebo technickej miestnosti, plastových hladkých trubiek uložených v stenách alebo v podlahe a jednej alebo viacerých vysávačových zásuviek na každom poschodí. Jedinou súčasťou, s ktorou je nutné manipulovať, je veľmi ľahká ergonomicky tvarovaná hubica s primerane dlhou hadicou.

 

Kde je možné použiť centrálny vysávač?

Centrálne vysávače sú vhodné pre rodinné domy, ale aj pre hotely, administratívne budovy alebo dokonca pre dielne, elektrárne, nemocnice a pod. Vzhľadom k zasekávaniu časti trubiek do stien, je najvhodnejšie inštaláciu centrálneho vysávača objednať v štádiu hrubej stavby. Pri dodatočnej inštalácii je možné potrubné rozvody ukryť v podhľadoch, falošných rohoch a pod.

Výhody centrálneho vysávača

  • nemusíte neustále prenášať ťažký vysávač
  • žiadny prekážajúci elektrický kábel
  • nehrozí zničenie alebo poškriabanie nábytku a stien
  • iba veľmi ľahká ergonomicky tvarovaná hubica s hadicou
  • jednoduché ovládanie - zasunutie hadice do zásuvky aktivuje bezpečný nízkonapäťový obvod a zapne agregát

 

Hygiena

  • všetok vysatý  prach vrátane roztočov je filtrovaný a odvedený mimo obytnej oblasti
  • tichá prevádzka- centrálna jednotka nie je umiestnená v obytných priestoroch

 

Efektivita

  • vysoko účinný systém prevyšujúci klasické vysávače ako výkonom motora, tak účinnosťou filtrov (samočistiace filtre GORETEX) - exkluzívne pre centrálny vysávač Electrolux

 

Ekonomika

  • realizácia centrálneho vysávača je lacnejšia ako kúpa klasického prístroja s podobnými výkonnostnými parametrami
  • ak sa v budúcnosti rozhodnete nehnuteľnosť predať, prítomnosť centrálneho vysávača prispeje k dosiahnutiu lepšej predajnej ceny

 

Súhrn

Obstaranie centrálneho vysávača BEAM ELECTROLUX je dobré rozhodnutie a vložená investícia sa určite vyplatí. Pokiaľ máte o inštaláciu centrálneho vysávače záujem alebo sa len chcete informovať na ďalšie podrobnosti, môžete nám zavolať na telefón 037/650 33 44 alebo využiť náš kontaktný formulár.

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.