Naša spoločnosť


Firma BEAM ČR vstúpila na český trh v roku 1997 ako výhradný dovozca centrálnych vysávačov značky BEAM pre Českú a Slovenskú republiku. Za viac ako 15 rokov pôsobnosti si získala pevné miesto na trhu s viac ako 80 obchodnými zástupcami po celej republike. Firma zaznamenáva obchodné úspechy aj  v rámci skupiny ELECTROLUX CENTRAL VACUUM SYSTEMS, dôkazom toho sú ocenenia TOP 10 získané v rokoch 2002, 2003 a 2006, ktoré radia firmu BEAM ČR, s.r.o. medzi 10 najvýznamnejších zástupcov značky BEAM, ktorú firma ELECTROLUX dodáva do celého sveta.

Spoločnosť Electrolux má zavedený a udržiavaný certifikovaný systém managementu kvality podľa ISO 9001:2000 a systém environmentálního managementu podľa ISO 14001:2004.

BEAM s.r.o. je slovenská firma, ktorá sa stala súčasťou 55-ročnej tradíce a vývoja. V súčasnej dobe dodáva centrálne vysávače do bytov, rodinných domov, ubytovacích a administratívnych objektov, dielenských a priemyselných prevádzok a je tak zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti pre svojich zákazníkov.

               

Priemyselné a komerčné vysávače

Ponúkame riešenia pre upratovanie a odstraňovanie prachových častíc počas výroby. Centrálne vysávače pre priemysel sú určené jednak pre jednorázové upratanie, ako aj súčasť technológie výroby s nepretržitou prevádzkou. Priemyselné vysávače nájdu uplatnenie v komerčných objektoch pre vysávanie podláh, aj v priemyselných objektoch pre vysávanie nečistôt vznikajúcich počas výroby.

Viac informácií

Rekuperácia a príslušenstvo

Systém rekuperácie rozvádza čistý vzduch zbavený nečistôt do všetkých častí objektu, odsáva zápachy z kuchyne, toalety a znižuje vlhkosť v kúpeľni alebo práčovni. Zaisťuje tak celkovú rovnováhu a príjemnú klímu. Spĺňa parametre nízkoenergetického, či pasívneho domu.

Viac informácií

Zhody na bielizeň

Ide o zariadenia určené k presunu bielizne z kúpeľne do práčovne alebo inej miestnosti. Tento systém nachádza uplatnenie predovšetkým v rodinných domoch, penziónoch a hotelových objektoch. Zhody na bielizeň ponúkame v plastovom alebo nerezovom prevedení.

Viac informácií

Kontaktné info

BEAM s.r.o.
Bottova 2
Nitra
PSČ 949 01

Tel.: +421 37/ 650 33 44
Mobil: +421 944 108 801
E-mail: info@beam.sk
Url: www.beam.sk

Otváracia doba

Po - Pi: 08:00 - 17:00

Copyright © 2013 Beam Electrolux. Všetky práva vyhradené.

Zastúpenie pre SR.